[3.3.x] Интеграция на Style Prosilver

Временно място за всички изтрити и извън правилата теми.
Аватар
NecheB
Администратор
Администратор
Мнения: 354
Регистриран на: 06 Авг 2021, 22:20
Местоположение: Maidstone
Обратна връзка:

Re: Интеграция на Style Prosilver

Мнение от NecheB »

ReVoLuTi0n написа: 09 Авг 2023, 19:30 Не че е от голямо значение, но първата версия на този стил беше написана от мен и интегрирана към просилвер, разбирасе беше доста по красив и имаше рекламни позиции в хедъра и футера, но автора на темата реши да престави стила като собствен ( нищо че в хедера като коментар си пишеше е че е интегриран от мен ама карай ). Та на кратко заради такива потребители спрях да пускам бесплатни стилове
По принцип не обичам да спамя много много по темите, но ще го направя и след което темата отива директно в коша (как така съм я оставил не знам). Бях на същото мнение да спра да се занимавам, но след това си казах, защо да си убивам хобито и това което ми носи удовлетворение, наслада и т.н. заради такива хора? Форумът ми все още е активен и ще си го поддърам, ще си споделям, и ще се наслаждавам на това, пък всеки преценява сам как да оцени труда на някой. Винаги ще има негативни коментари и никога няма да угодиш на хората, но има и такива които ценят всичко. Точно заради тях ще продължи да съществува моето малко проектче!

Да се върна към автора - баннат е от форума, имаше даже няколко акаунта. В началото пишеше за помощ, помагал съм му, но както всички виждат той си "взима" и си преписва права над чужд труд!
Подкрепете ни, като направите дарение
Искаш форум? Трябват ти хостинг и домейн? Мога да уредя всичко от което се нуждаеш! Свържи се с мен за допълнителна информация и цени!
Изображение
Хостинг и Домейни на % ТОП Цени, Планове от 2.90 лв. | Jump.bg!
Заключено

Обратно към “Кошче”