[3.3.x] Моднат Prosilver [3.3.5]

В този раздел може да споделяте свободно вашите авторски разширения или преработени.
Публикувай отговор
Аватар
183
BANNED
BANNED
Мнения: 10
Регистриран на: 24 Сеп 2021, 23:13

Моднат Prosilver [3.3.5]

Мнение от 183 »

Автор Stefcho
Версия на phpBB 3.3.5

Изображение
Изображение

СвалиНатисни тук
Ad Banner
Аватар
NecheB
Администратор
Администратор
Мнения: 353
Регистриран на: 06 Авг 2021, 22:20
Местоположение: Maidstone
Обратна връзка:

Re: Моднат Prosilver [3.3.5]

Мнение от NecheB »

Каквото имаше да казвам го казах в AMXX-BG. Другото което исках да допълня тук в тази тема е, че не знам този профил кой подред ти е!!! Грубо нарушаваш правилата на форума със създаването на повече от 1 акаунт!!! Това е последно и официално предупреждение за теб! Изпрати ми на лично потребителско име което искаш да бъде на този акаунт и моля те не прави повече акаунти и не нарушавай както правата на форума така и труда на останалите! И когато ползваш нещо на някой - добави го като част към твоята разработка! (Примерно - Специални благодарности на .......! {Напълно достатъчно})
Подкрепете ни, като направите дарение
Искаш форум? Трябват ти хостинг и домейн? Мога да уредя всичко от което се нуждаеш! Свържи се с мен за допълнителна информация и цени!
Изображение
Хостинг и Домейни на % ТОП Цени, Планове от 2.90 лв. | Jump.bg!
Аватар
redfire81
Потребител
Потребител
Мнения: 5
Регистриран на: 10 Сеп 2021, 22:38
Местоположение: Usa
Обратна връзка:

Re: Моднат Prosilver [3.3.5]

Мнение от redfire81 »

Автор съм аз !
престани да копираш и без това не се получава .. влезнах в твоя сайт и кво да видя стила който пуснах пак си написал , че ти си го правил.. брато ако го дадеш на някой тоя стил то нищо няма да му работи осъзнаваш ли колко си тъп с извинение. И на всичкото от горе ми писа в дискорд ,че ти давало грешка хД ако поне малко разбираше щеше да го оправиш . Но кво да очаквам от теб и онова неграмотното (harvey) или както беше там.
Последно промяна от NecheB на 06 Окт 2021, 22:37, променено общо 1 път.
Причина: Мисля, че бях ясен в едно от мненията преди за личните проблеми! Мястото не е тук!
Аватар
183
BANNED
BANNED
Мнения: 10
Регистриран на: 24 Сеп 2021, 23:13

Re: Моднат Prosilver [3.3.5]

Мнение от 183 »

redfire81 написа: 05 Окт 2021, 21:51 Автор съм аз !
престани да копираш и без това не се получава .. влезнах в твоя сайт и кво да видя стила който пуснах пак си написал , че ти си го правил.. брато ако го дадеш на някой тоя стил то нищо няма да му работи осъзнаваш ли колко си тъп с извинение. И на всичкото от горе ми писа в дискорд ,че ти давало грешка хД ако поне малко разбираше щеше да го оправиш . Но кво да очаквам от теб и онова неграмотното (harvey) или както беше там.


Да, да автор ще станиш ти. :laughing:
Последно промяна от NecheB на 06 Окт 2021, 22:35, променено общо 1 път.
Причина: Напълно излишно мнение! +1 предупреждение!
Публикувай отговор

Създайте акаунт или влезте, за да се присъедините към дискусията

Трябва да сте член, за да публикувате отговор

Създайте акаунт

Не сте член? Регистрирайте се, за да се присъедините към нашата общност
Членовете могат да стартират свои теми и да се абонират за теми
Безплатно е и отнема само минутка

Регистрация

Влезте

Обратно към “Стилове”