[ОТХВЪРЛЕНА] Кандидатура за Модератор

Кандидатурите се преместват в този раздел след като бъдат прегледани.
Заключено
Аватар
danniesmile
Нов потребител
Нов потребител
Мнения: 1
Регистриран на: 16 Сеп 2021, 00:32
Местоположение: UK
Обратна връзка:

Кандидатура за Модератор

Мнение от danniesmile »

На колко години сте? На 29
Какъв пост желаете да поемете - Модератор
За поста модератор - дали и какъв опит имате в модерирането на форуми (споменете в кои сайтове сте имали подобни права) - Опит в модерирането имам, но не на форуми. Реших да пусна кандидатура, защото смятам, че ще съм полезна. Изключително отговорна съм и наблюдателна. Държа да се спазват правилата и добрия тон. Имам основни познания по HTML и Java, и смятам да се науча на всичко, свързано с web development и програмиране.
Skype, Discord или друг начин за връзка - Discord: revelations#6666
Ad Banner
Аватар
NecheB
Администратор
Администратор
Мнения: 352
Регистриран на: 06 Авг 2021, 22:20
Местоположение: Maidstone
Обратна връзка:

Re: Кандидатура за Модератор

Мнение от NecheB »

Изображение
Тъй като има 2 кандидатури за модератор, но активността на двамата кандидати е 0-лева, ще е нужно време за да преценя! Ппц не харесвам подобен тип кандидатури и би трябвало и двете да отидат в архив с отрицателен отговор, но ще направя компромис. Както всички виждат форума е нов, все още няма толкова голяма активност, затова Ви давам време, в което да докажете това, което сте написали. Не видях и не прочетох нищо интересно което да ме грабне! Успех!!!
 ! Съобщение от: NecheB
Кандидатурата остава отворена! Моля кандидата както и останалите потребители и членове на екипа да не пишат в темата
П.С. Не успявам да намеря такъв потребител в Discord!
Подкрепете ни, като направите дарение
Искаш форум? Трябват ти хостинг и домейн? Мога да уредя всичко от което се нуждаеш! Свържи се с мен за допълнителна информация и цени!
Изображение
Хостинг и Домейни на % ТОП Цени, Планове от 2.90 лв. | Jump.bg!
Аватар
NecheB
Администратор
Администратор
Мнения: 352
Регистриран на: 06 Авг 2021, 22:20
Местоположение: Maidstone
Обратна връзка:

Re: Кандидатура за Модератор

Мнение от NecheB »

Активност - 0
Подкрепете ни, като направите дарение
Искаш форум? Трябват ти хостинг и домейн? Мога да уредя всичко от което се нуждаеш! Свържи се с мен за допълнителна информация и цени!
Изображение
Хостинг и Домейни на % ТОП Цени, Планове от 2.90 лв. | Jump.bg!
Заключено

Обратно към “Прегледани кандидатури”