[Support Request] Помощ, относно инсталация на phpbb 3.3.11

Форум, където се преместват решени проблеми и архиви за поддръжка на phpBB 3.3.x
Заключено
MenTime
Потребител
Потребител
Мнения: 10
Регистриран на: 01 Юни 2023, 01:13

Помощ, относно инсталация на phpbb 3.3.11

Мнение от MenTime »

Здравейте на всички, здравей и на теб Админе. По житейски причини се наложи да отсъствам от форума тук и като цяло от работния процес пряко ангажиран с моя и с този форум, но вече съм тук и ще се радвам да дебатираме на всякакви теми свързани с phpBB. Та така сега по същество:
Както всички видяхте по заглавието на темата се разбира, че тъй като съм самоук и ресурса ми е ограничен ми се налага да изисквам помощ, относно инсталацията на "phpBB 3.3.11" за своя личен форум, тъй като ми излезна известие, че има ъпдейтната версия, реших да я сложа - Към момента съм инсталирал в директорията инсталационния пакет "3.3.11", но имам проблем с данните, които трябва да въведа при започване на реалната инсталация, прикачвам няколко скрийншота, като се надявам АДМИНА, тъй като сме стари познайници, да се ангажира пряко и да ми съпортне, и не само той, а всеки компетентен. Оставам на линия.

Поздрави,
Изображение
Ad Banner
Аватар
NecheB
Администратор
Администратор
Мнения: 379
Регистриран на: 06 Авг 2021, 22:20
Местоположение: Maidstone
Обратна връзка:

Re: Помощ, относно инсталация на phpbb 3.3.11

Мнение от NecheB »

Само да уточниш ако може, искам да си инсталираш нов форум с 3.3.11 версията или искаш да обновиш вече съществуващ форум до 3.3.11?

Също така погледни за всеки случай Ръководство за стартиране (ако е нова инсталация) има няколко теми като започнеш от долу нагоре.

И тук в Ръководство за надграждане ако искаш да обновиш до по-нова версия!
Подкрепете ни, като направите дарение
Искаш форум? Трябват ти хостинг и домейн? Мога да уредя всичко от което се нуждаеш! Свържи се с мен за допълнителна информация и цени!
Изображение
Хостинг и Домейни на % ТОП Цени, Планове от 2.90 лв. | Jump.bg!
MenTime
Потребител
Потребител
Мнения: 10
Регистриран на: 01 Юни 2023, 01:13

Re: Помощ, относно инсталация на phpbb 3.3.11

Мнение от MenTime »

NecheB написа: 19 Май 2024, 11:09 Само да уточниш ако може, искам да си инсталираш нов форум с 3.3.11 версията или искаш да обновиш вече съществуващ форум до 3.3.11?

Също така погледни за всеки случай Ръководство за стартиране (ако е нова инсталация) има няколко теми като започнеш от долу нагоре.

И тук в Ръководство за надграждане ако искаш да обновиш до по-нова версия!
Благодаря за бързия отговор, не е нов форума, просто ми излезна съобщение да обновя стария, тъй като не функционира правилно и реших да го обновя, като изтеглих инсталацията и я сложих с фтп мениджър в директория на форума и сега, като се опитам да влезна във форума, ми иска тези данни за инсталация, които съм снимал.
Дали е удобно да ми напишеш Админе, какво трябва да въведа, като данни, можем да започнем с скрийншота, който направих, там трябва да се попълни и след това, вероятно ще има още леки данни за попълване, който ще снимам отново.
П.С за жалост не съобразих, и не съм изтеглил копие на форума, да разбирам ли, че цялата ми работа отиде на кино с тази нова инсталация?
Поздрави
Аватар
NecheB
Администратор
Администратор
Мнения: 379
Регистриран на: 06 Авг 2021, 22:20
Местоположение: Maidstone
Обратна връзка:

Re: Помощ, относно инсталация на phpbb 3.3.11

Мнение от NecheB »

Погледни в контролния панел на хоста и върни бекъп на стария ти форум и следвай стъпките за обновяване от една версия към по-нова.
Подкрепете ни, като направите дарение
Искаш форум? Трябват ти хостинг и домейн? Мога да уредя всичко от което се нуждаеш! Свържи се с мен за допълнителна информация и цени!
Изображение
Хостинг и Домейни на % ТОП Цени, Планове от 2.90 лв. | Jump.bg!
MenTime
Потребител
Потребител
Мнения: 10
Регистриран на: 01 Юни 2023, 01:13

Re: Помощ, относно инсталация на phpbb 3.3.11

Мнение от MenTime »

NecheB написа: 19 Май 2024, 19:12 Погледни в контролния панел на хоста и върни бекъп на стария ти форум и следвай стъпките за обновяване от една версия към по-нова.
Самоче, нямам никаква идея от къде, грам ...
Изображение
Изображение
Аватар
NecheB
Администратор
Администратор
Мнения: 379
Регистриран на: 06 Авг 2021, 22:20
Местоположение: Maidstone
Обратна връзка:

Re: Помощ, относно инсталация на phpbb 3.3.11

Мнение от NecheB »

Кой хост ползваш?

Изображение

Аз имам JetBackup 5 който ми позволява да възстановя форума до няколко дни назад?
Подкрепете ни, като направите дарение
Искаш форум? Трябват ти хостинг и домейн? Мога да уредя всичко от което се нуждаеш! Свържи се с мен за допълнителна информация и цени!
Изображение
Хостинг и Домейни на % ТОП Цени, Планове от 2.90 лв. | Jump.bg!
Аватар
NecheB
Администратор
Администратор
Мнения: 379
Регистриран на: 06 Авг 2021, 22:20
Местоположение: Maidstone
Обратна връзка:

Re: Помощ, относно инсталация на phpbb 3.3.11

Мнение от NecheB »

Темата се заключва тъй като няма отговор от автора вече повече от 2 седмици. Ако искате темата да бъде отключена отново, моля свържете се с мен!
Подкрепете ни, като направите дарение
Искаш форум? Трябват ти хостинг и домейн? Мога да уредя всичко от което се нуждаеш! Свържи се с мен за допълнителна информация и цени!
Изображение
Хостинг и Домейни на % ТОП Цени, Планове от 2.90 лв. | Jump.bg!
Заключено

Обратно към “phpBB 3.3.x - Архив”