[Support Request] Създаване страница в phpbb3.3.8

Форум, където се преместват решени проблеми и архиви за поддръжка на phpBB 3.3.x
Заключено
Аватар
silverpatrik
Потребител
Потребител
Мнения: 14
Регистриран на: 14 Авг 2022, 22:16

Създаване страница в phpbb3.3.8

Мнение от silverpatrik »

Здравей отново, искам да попитам дали има лесен начин за създаване на доп.страница/ци във форума? Някъде нещо се опитах да прочета на английски за това, но ми се стори мъчно. Не намерих нищо и на български ?
. Имам и друг въпрос :
- При използване на ббкод или този редактор за писане който също е с ббкодове се получава много трудно вмъкване на съответния текст/линк заради малкото разстояние между скобите. Има ли начин как да се направи по-голямо/удобно това разстояние !??
Ad Banner
Аватар
NecheB
Администратор
Администратор
Мнения: 352
Регистриран на: 06 Авг 2021, 22:20
Местоположение: Maidstone
Обратна връзка:

Re: Създаване страница в phpbb3.3.8

Мнение от NecheB »

Здравей отново!

Значи на въпрос номер едно ще отговоря със следното:
Бих ти препоръчал да пробваш разширението Pages. То е част от phpBB Official Extensions.

На въпрос номер две не съм сигурен, че правилно те разбирам, но ако говориш за текст като линк:
Изображение

Код: Избери целия код

[url=Линк към връзката]Текст[/url]
Подкрепете ни, като направите дарение
Искаш форум? Трябват ти хостинг и домейн? Мога да уредя всичко от което се нуждаеш! Свържи се с мен за допълнителна информация и цени!
Изображение
Хостинг и Домейни на % ТОП Цени, Планове от 2.90 лв. | Jump.bg!
Аватар
silverpatrik
Потребител
Потребител
Мнения: 14
Регистриран на: 14 Авг 2022, 22:16

Re: Създаване страница в phpbb3.3.8

Мнение от silverpatrik »

Имам това в предвид :
"[IMG][IMG]" - както се вижда разстоянието е много малко за да се сложи линка, на телефон става още по-трудно. Не може ли да се преправи така:
"[Img] .... [Img]"
И, ако може да се коригира, къде, как ?
За страниците, малко след, като писах въпроса тук потърсих пак и попаднах на същото разшир. Инсталирах го и работи ! Благодаря ти все пак за отзивчивоста и търпението !!!
Аватар
NecheB
Администратор
Администратор
Мнения: 352
Регистриран на: 06 Авг 2021, 22:20
Местоположение: Maidstone
Обратна връзка:

Re: Създаване страница в phpbb3.3.8

Мнение от NecheB »

Ппц разстояние между отварящия и затварящитя таг винаги липсва. Не ми е било проблем това и не съм се ровил да видя кое кво що. Ще прикача клипче в което можеш да видиш аз лични как работя. Примерно ако искам да вкарам изображение кликам върхи тага за изображение и когато го добави в редактора директно поставям линка с CTRL + V. Работя с клавишни комбинации.

Другия вариант е поставям примерно линка, маркирам го и след това кликам върху иконата на съответния BBcode (за изображение или линк)
Ако имам текст който искам да удебеля - по същия начин - маркирам текста и след това щракам върху BBcoda-а за удебеляване на текст!

Подкрепете ни, като направите дарение
Искаш форум? Трябват ти хостинг и домейн? Мога да уредя всичко от което се нуждаеш! Свържи се с мен за допълнителна информация и цени!
Изображение
Хостинг и Домейни на % ТОП Цени, Планове от 2.90 лв. | Jump.bg!
Аватар
silverpatrik
Потребител
Потребител
Мнения: 14
Регистриран на: 14 Авг 2022, 22:16

Re: Създаване страница в phpbb3.3.8

Мнение от silverpatrik »

Да, на мен ми минаха тези варианти, като решение за мен, но ако трябва да го прави друг, дали би се сетил ? Просто ще псува колко е недомислено, но пък щом няма решение, така ще бъде !
Благодаря още веднъж !!!
Аватар
NecheB
Администратор
Администратор
Мнения: 352
Регистриран на: 06 Авг 2021, 22:20
Местоположение: Maidstone
Обратна връзка:

Re: Създаване страница в phpbb3.3.8

Мнение от NecheB »

:lock:
Подкрепете ни, като направите дарение
Искаш форум? Трябват ти хостинг и домейн? Мога да уредя всичко от което се нуждаеш! Свържи се с мен за допълнителна информация и цени!
Изображение
Хостинг и Домейни на % ТОП Цени, Планове от 2.90 лв. | Jump.bg!
Заключено

Обратно към “phpBB 3.3.x - Архив”